wtorek, 13 stycznia 2015

Prośba o przekazanie 1 % podatku

Kochani!

Zwracam się dzisiaj do Was z ogromną prośbą, o wspomożenie Kacperka poprzez przekazanie 1% podatku na jego leczenie. 


Znacie nas już długo i wiecie jak wiele jeszcze można zrobić, aby odmienić życie Kacperka. Chcielibyśmy w tym roku zapisać go na terapię sensoryczną, terapię małej motoryki, oraz dodatkowo pokryć koszty logopedy. Jeżeli zechcecie mu pomóc, to poniżej przekazuję niezbędne dane do dokonania formalności. Należy przekazać 1 % podatku, wpisując w odpowiednie rubryki rocznego rozliczenia PIT : Nr KRS 0000121785, a w rubryce „wnioskowana kwota" wpisać 1% Państwa podatku oraz w rubryce „Informacje uzupełniające" Kacper Sznajder. Urząd Skarbowy prześle pieniądze do Fundacji na subkonto Kacpra. Fundacja Dla Dzieci „Dar Serca" ul. Powstańców Śląskich 6 43 - 300 Bielsko - Biała, tel./fax: (033) 828 58 39 jest organizacją pożytku publicznego. Fundacja udostępnia konto : ING Bank Śląski Oddział Regionalny Bielsko - Biała nr r-ku 49 1050 1070 1000 0022 6906 4552 hasło „Kacper Sznajder" do wpłat darowizn. 
Gdyby ktoś z Was chciał dokonać przelewu zza granicy to potrzebuje dodatkowo podać nr swift czyli INGBPLWP oraz iban czyli PL.

Z całego serca dziękujemy każdemu kto zechce wspomóc Kacperka. 

DOBRO ZAWSZE DO NAS WRACA:)8 komentarzy:

 1. Aga masz jak w banku :-)


  u mnie pietruszka też odpada bardzo mała ilość nie zaszkodziła (nawet na następny dzień się nie załatwiłam) ale połowa pietruchy już dała o sobie znać ...teraz kolej na buraki - oj chyba będzie trudno z tym 3 etapem chciałabym aby chociaż jeden produkt podszedł bo moje menu jest już dla mnie monotonne

  OdpowiedzUsuń
 2. dlaczego tylko biała część pora jest jadalna ...czy jak dodaję do rosołu zielone liście (później je usuwam )to robię niewłaściwie lub owijam w nie rybkę na parze ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Cały por jest jadalny. Tylko akurat ten przepis woła o jasne części, ale jak chcesz daj całego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzieki Monika:) A juz miałam Ci zaproponować nowe, bardzo fajne danie z pietruszki. A cebulę pieczoną lub selera korzeń pieczony możesz już?

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja się dołączam i prześlę swój 1%.

  A tak z innej beczki, czy mogę na I etapie posypać rybę pokrojonym świeżym koperkiem? A co z natką pietruszki?

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekujemy Marzena:)

  Co do koperku i pietruszki. Etap 1 to sam początek. Gdyby jelita były zdrowe, a dieta stosowana tylko do złagodzenia autyzmu, to mozna by było zaryzykować, ale po 1 miesiącu diety (tak sądzę) Ale jeżeli są bóle brzucha, biegunki, zaparcia, śluz, krew w kale czy cokolwiek z tego zestawu to na pewno nie. Dopiero gdy wszystkie takie objawy ustaną spróbowałabym odrobinę i tylko jedno naraz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy nic się nie zmieniło w KRS? Tak samo wypełniać?

  OdpowiedzUsuń